Kasetė matriciniams spausdintuvams

Line-Matrix-kasetė
Kartu su plačia pramoninių Printronix linijinių matricinių spausdintuvų P8000 / P7000 serija siūlome originalias dažančias juosteles, skirtas spaudai skirtingose aplikacijose.
Gamintojas: Printronix

Prekės aprašymas

DAŽAJUOSTĖS LINIJINIAMS MATRICINIAMS SPAUSDINTUVAMS:

  • Spaudos metodas : tiesiogiai terminis ir terminis pernešimo metodas;
  • Spaudos raiška : 180 dpi horizontali, 144 dpi vertikali (maks.);
  • Spaudos greitis : 20 cm / s;
  • Spaudos plotis: 345 mm;

 

ILGALAIKIS INK = Mažiau juostos pakeitimų padidina našumą ir prisideda prie mažesnės nuosavybės kainos.

PIRMAUJANTI TECHNOLOGIJA = Mažiau IT intervencijų sumažina prastovos laiką, naudojant patentuotą juostos juostos prevencijos sistemą. Didelio tankio juosta suteikia ilgesnį gyvenimą ir tamsesnę spausdinimo kokybę.

EMBEDDED MICROCHIP = Užtikrina tikslią, integruotą juostos naudojimo laiką, spausdinimo kokybę ir eksploatavimo išlaidas. Produktyvumas gerinamas, užkertant kelią ilgo spausdinimo trikdžiams.

CARTRIDGE RIBBON DESIGN = Naudojant savarankišką kasetės juostelę, keičiant juostas lengviau, švariau ir greičiau, palyginti su ritiniais ir lazeriniais spausdintuvais.

APLINKOSAUGOS PRIVATUMAS = linijinio matricos vartojimo reikmenys yra ekologiškesni nei serijinės arba lazerinės spausdintuvo eksploatacinės medžiagos, ir gali spausdinti ant popieriaus ir formų su didesniu perdirbto turinio kiekiu.

ATSAKYMAI SUDERINAMUMUI = Lentelių kasetės P8000 yra atgaliniu būdu suderinamos su P7000 kasetės spausdintuvais, siekiant sumažinti atsargų valdymo sąnaudas ir supaprastintą užsakymą.

Užklausų krepšelis