EVOLIS pristatė SIG100 & SIG200 rinkiklius parašams

Naujieji gamintojo EVOLIS rinkikliai parašams SIG100 & SIG200 skirti įvesti ranka parašytus parašus ir juos skaitmenizuoti. Parašų atvaizdavimas atliekamas aukštoje raiškoje, greitai ir saugiai.

SIG100 & Sig200 parašų rinkikliai puikiai tiks daugelyje aplikacijų, kuriose reikia identifikuoti parašus, patvirtinti žmogaus asmenybę ar rašytinai patvirtinti įvairius dokumentus.

Per kelias sekundes parašas yra išsaugomas ir paruoštas tolimesniam panaudojimui ID kortelėms, dokumentams patvirtinti 100% skaitmeninėje formoje. Papildomai SIG100 & SIG200 galima pritaikyti biometrinių duomenų surinkimui, pvz. rašysenos spaudimui ir greičiui nustatyti.

Naujieji įrenginiai yra kompaktiški ir ploni, dideli ekranai padengti specialiu sluoksniu, palengvinančiu natūralų ir kokybišką parašo surinkimą. Parašas yra realiu laiku atvaizduojamas įrenginio ekrane, kuris turi papildomą apšvietimą. SIG200 serijos modeliuose papildomai galima atvaizduoti reklaminę medžiagą ar pristatyti naujienas.

Duomenų perdavimas iš parašų rinkiklių į kompiuterius yra atliekamas per USB jungtis, duoenys pilnai apsaugoti ir užšifruoti su AES (Advanced Encryption Standard). Papildomos programinės įrangos pagalba galima PDF dokumentus pasirašyti elektroniniu būdu.

2013-10-10
Užklausų krepšelis

Mūsų partneriai

Plasticus

 

ProNuoma