Sprendimai

Jūsų kompanija kiekvieną dieną susiduria su konkurencija. Norėdami būti konkurentabilūs, turite patenkinti klientų lūkesčius ir dirbti pelningai, o tai priverčia Jus mažinti išlaidas bei didinti darbo našumą. Mes tai suprantame ir ir padėsime Jums išplėsti informacinių sistemų galimybes bei paspartinti duomenų perdavimą į bet kurį veiklos punktą.

UAB „Linikodas“ specializuojasi sprendimuose pagrįstuose brūkšninių kodų nuskaitymo technologija. Brūkšninių kodų technologijos gali padidinti efektyvumą beveik bet kokioje gamybos ar surinkimo aplinkoje. Įmonės tikslas padėti klientams automatizuoti darbą, pritaikant brūkšninių kodų technologijų naujoves. Mes pateiksime geriausius sprendimus, kurie maksimaliai patenkins Jūsų lūkesčius.

Praėjimo kontrolės sistema

Praėjimo kontrolės sistema

Brūkšninių kodų pagalba galima automatizuoti ir pagreitinti bilietų pardavimo ir lankytojų praėjimo kontrolę į renginius ar tiesiog saugomą teritoriją — pavyzdžiui, slidžių trasą ar įvairias parodas.

Sandėlio prekių surinkimas išsiuntimui

Sandėlio prekių surinkimas išsiuntimui

Prekių surinkimo ir išsiuntimo sistema, integruota su verslo valdymo sistema Navision - geras įrankis optimizuojant sandėlio darbą.

Prekių judėjimo valdymas

Prekių judėjimo valdymas

Prekių pajamavimas, išdavimas iš sandėlio, užsakymai, kainų tikrinimas, inventorizacija.

Sandėlinukas

Sandėlinukas

Mažoms ir vidutinėms įmonėms sandėlio prekių prėmimui, išdavimui, inventorizacijai automatizuoti naudojant duomenų kaupiklius.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/liodas/domains/linikodas.com/public_html/templates/linikodas/html/com_k2/templates/sprendimai/category.php on line 247