UNITECH EUROPE pristatė MS912 1D CCD ir MS920 2D kišeninius skaitytuvus

Naujieji kišeniniai MS912 ir MS920 serijos skaitytuvai išplečia 1D ir 2D kodų nuskaitymo galimybes su įvairiais WINDOWS, Android ar Apple mobiliais įrenginiais. Kišeniniai skaitytuvai valdomi vieno mygtuko paspaudimo principu, todėl nereikalingas papildomas ar sudėtingas darbuotojų apmokymas, o eksplotacija yra ypač paprasta ir lengva.

MS912 1D CCD serija 
Kišeninius MS912 serijos skaitytuvus lengva ir paprasta integruoti į aplikacijas, kuriose reikalingas 1D kodų skanavimas. Šie skaitytuvai yra gerokai mažesni ir lengvesni, nei tradiciniai skaitytuvai. Kodų skanavimo metu nereikia papildomai valdyti ar turėti rankoje mobilaus įrenginio, į kurį kišeniniai skaitytuvai automatiškai perduoda nuskaitytus kodus. 

MS912M (versija su atmintimi ) išplečia kišeninių skaitytuvų technines ir pritaikymo galimybes, nes nuskaityti duomenys yra kaupiami skaitytuvo vidinėje 2MB dydžio atmintyje, kai įrenginys dirba kaupimo režime arba yra už ryšio zonos ribų. Atmintyje sukaupti duomenys gali būti rankiniu būdu perkelti į kompiuterinę sistemą arba automatiškai, kai įrenginys sugrąžinamas į ryšio zonos ribas.

MS920 2D imager serija
Kišeniniai MS920 serijos 2D imageriai yra naujausia gamintojo Unitech's belaidžių skaitytuvų su 2D skaitymo moduliu serija. Aukštos kokybės kodų skaitymo moduliu galima skaityti tiek 1D , tiek 2D tipo kodus. Speciali skaitytuvuose integruota programinė įranga palengvina ir tuo pačiu išplečia kodų nuskaitymo galimybes t.y. : pažeisti ar spalvoti kodai, padengti laminato plėvele ar blogos kokybės kodai. MS920 serijos skaitytuvai taip pat turi standartinio tipo "buferinį režimą".

2013-09-09
Užklausų krepšelis

Mūsų partneriai

Plasticus

 

ProNuoma