Naujos plastikinių kortelių spausdintuvų serijos ISSENGO ir PRIVELIO

Pristatyti naujos serijos plastikinių kortelių spausdintuvai EVOLIS ISSENGO, PRIVELIO ir PRIVELIO XT, skirti greitai ir patogiai mokėjimų kortelių spaudai bei personalizavimui.

Kortelių spausdintuvas EVOLIS ISSENGO yra kompaktiškas, patogios ir paprastos konstrukcijos, skirtas plokščiai plastikinių kortelių spaudai ir personalizavimui.

Kortelių spausdintuvas EVOLIS PRIVELIO yra modulinės konstrukcijos, su 2-jais spausdinimo moduliais, kuriais kortelių ruošinius galima atspausdinti ir personalizuoti iš karto 2-mis skirtingomis dažų kasetėmis, pavyzdžiui : spalvotai ir sidabro spalva, arba juodai ir aukso spalva.

Kortelių spausdintuvas EVOLIS PRIVELIO XT yra išplėsta modelio PRIVELIO versija. Kortelių spausdintuvai PRIVELIO XT gali būti komplektuojami su iškyliosios spaudos ( embosing ) arba išgraviravimo / įraižymo ( identing ) moduliais plastikinių mokėjimo kortelių personalizavimui.

Su šiais naujais kortelių spausdintuvais EVOLIS pristatė naują patentuotą spausdinimo technologiją KINECLIPSE.

Naujoji kortelių spausdinimo ir personalizavimo techologija KINECLIPSE paslėpia informaciją, kuri lieka ant dažų juostelių, po plastikinių kortelių personalizacijos. Tokiu būdu ženkliai supaprastėja panaudotų dažų juostelių utilizacija.

Dar viena naujiena - EVOLIS MOSAIC serveris, kuris specialiai sukurtas bankinėms spausdinimo ir personalizavimo aplikacijoms. MOSAIC serveris leidžia vartotojui naudotis kortelių spausdintuvais, kurie gali būti neprijungti prie kompiuterio ar spausdinimą aptarnaujančios sistemos.

 

2017-05-05
Užklausų krepšelis

Mūsų partneriai

Plasticus

 

ProNuoma